شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات بای برد کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی بای بردبه دقت ملاحظه فرمایید. سایر خدمات ارائه شده توسط بای بردبه معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات بای برد است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و شرکت در حراجی نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود، در ضمن کاربر با تایید این توافقنامه و عضویت در سایت معترف خواهد بود که عاقلا و عامدا و با آگاهی کامل و مطالعه راهنمای سایت ، شرایط سایت را پذیرفته و خود را از هر گونه حق اعتراض مبرا می نماید.
قوانین عمومی توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های بای بردمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های بای برد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بای برداقدام کند. همچنین از آنجا که بای بردیک وب سایت خرده فروشی آنلاین است، مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.ارتباطات الکترونیکی هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات رد کالا استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا در حراجی های درکالا شرکت می کنید و یا به ردکالا ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که ردکالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد. توجه داشته باشید که 09367114743 تنها شماره ای است که بای برداز طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بای برد، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بای برداست و در صورت همچنین این شماره سامانه ارسال پیامک است که شارژ و وضعیت حراجی ها، وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه بای بردرا به اطلاع کاربران می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق آن وجود ندارد.سیاست های رعایت حریم شخصی به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. بای برد متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بای برد، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید. در صورت استفاده از هر یک از خدمات بای برد، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است. بای بردمحصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان تر هستند می باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما،پایگاه رسمی این سایت یعنی www.buybord.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم. وب سایت buybord هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.buybord.com ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.تعریف واژگان:
انواع خرید: خرید مستقیم: خریدی که توسط کاربر از فروشگاه سایت انجام می شود. خرید از طریق حراجی: خرید کالاهایی که کاربران در حراجی با دادن بالاترین پیشنهاد صاحب آن شده اند که با پرداخت آخرین مبلغ حراجی انجام می شود.
تعریف حراجی: روندی است که در آن یک کالا با حدود 40 درصد تخفیف به یک نفر که بالاترین پیشنهاد را داده است، تعلق می گیرد. شرکت در حراجی به منزله تمایل به خرید کالا می باشد و ورودیه ثبت نام در حراجی، به عنوان ودیعه اولیه خرید کالا در نظر گرفته می شود. اگر کاربر پس از شرکت در حراجی، در آن برنده نشده و از خرید مستقیم کالا منصرف شود، ورودیه و شارژهایی که برای شرکت در آن حراجی صرف نموده است، از بین خواهد رفت.تعریف پیشنهاد: پیشنهاد دستی : منظور از پیشنهاد در این سایت، هر کلیک بر روی دکمه پیشنهاد در حراجی زنده می باشد.پیشنهاد باقیمانده: تعداد پیشنهادی که مصرف نشده است.سایر تعاریف:شارژ حراجی: بعد از ثبت نام در حراجی و یا در هنگام برگزاری حراجی امکان شارژ اعتبار وجود دارد. با این کار شما می توانید در حراجی های مختلف ثبت نام نموده و در صورت لزوم در زمان اجرای حراجی های واقعی پیشنهادات خود را افزایش دهید. هر حراجی سقف مشخصی از میزان مصرف اعتبار دارد. یک شرکت کننده نمی تواند حراجی را بیشتر از سقف تعیین شده، شارژ نماید.
وجه نقد با توجه به فرمول رو به رو میسر است ( [قیمت بازار کالا برنده شده – قیمت مزایده کالا برنده شده] تقسیم بر 2)